Hledání

Aktuality

MF Dnes zpochybňuje závěry auditu. Zpochybňuje tím nezávislost mezinárodní auditorské společnosti!

17. 5. 2017 Ostatní

V deníku Mladá fronta dnes se dne 17. května 2017 objevil článek, který zpochybňuje závěry auditorské zprávy, které jsem minulou středu představil veřejnosti. Chtěl bych zde uvést, že toto už není o Jiřím Zimolovi, ale i o zpochybnění nezávislosti mezinárodní auditorské společnosti a také autority akademické půdy Vysoké školy technické a ekonomické a konkrétně Ústavu znalectví a oceňování, ale i osoby jejího rektora docenta Vochozky, který stanovisko osobně zaštítil a je zároveň soudním znalcem.

Celý článek

Audit nákupu domu na Lipně

11. 5. 2017 Ostatní

Dodržel jsem slovo a zveřejnil výsledky nezávislého auditu, který se zaobíral problematikou mého nákupu domu na Lipně.  

Celý článek

Hejtman Zimola: Stávku řidičů se podařilo na jihu Čech zažehnat

5. 4. 2017 Jihočeský kraj

Řidiči linkových autobusů na jihu Čech ve čtvrtek 6. dubna kvůli navyšování mezd stávkovat nebudou. Lidé se tak normálně dostanou do práce, k lékaři či do škol. Ve středu 5. dubna po jednání mezi krajem a dopravci to sdělil hejtman Jiří Zimola.

Celý článek

Modernizace Letiště České Budějovice bude stát 418 milionů korun

13. 3. 2017 Jihočeský kraj

Modernizaci Letiště České Budějovice dokončí sdružení společností GEOSAN GROUP a HABAU CZ za 418 milionů korun bez DPH. Výsledky výběrového řízení, které schválila rada kraje, tlumočil v pondělí 13. března novinářům hejtman Jiří Zimola.

 

Celý článek

Hejtman Zimola předal prvnímu jihočeskému miminku roku 2017 zlatý přívěsek

2. 3. 2017 Jihočeský kraj

Zlatý přívěsek s řetízkem předal hejtman Jiří Zimola prvnímu jihočeskému miminku roku 2017 Vojtěchu Liškovi z Českých Budějovic. Na krajském úřadu si jej ve středu 1. března převzala maminka Lenka Havlíčková, kterou doprovázel Vojtův otec Petr Liška.

Celý článek

Na jihu Čech nedochází k napětí mezi krajem a dopravci kvůli navyšování mezd řidičů

11. 2. 2017 Jihočeský kraj

Nejsou žádné důvody k tomu, aby na jihu Čech docházelo k napětí mezi krajem a autobusovými dopravci kvůli navyšování platů řidičů. Řekl to hejtman Jiří Zimola po setkání zástupců kraje, společnosti JIKORD a přepravců, se kterými má kraj uzavřenou smlouvu. Jednání se uskutečnilo ve čtvrtek 9. února.

 

Celý článek

Kraj zajistil lepší komunikaci mezi dobrovolnými a profi hasiči. Na nákup techniky dal ČEZ 4 miliony

2. 2. 2017 Jihočeský kraj

Lépe komunikovat se svými profesionálními kolegy a rychleji dorazit na místo zásahu mohou jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí (JSDHO). Pomůže jim k tomu technika za téměř čtyři miliony korun, kterou jim věnoval kraj. Peníze na její pořízení získal od Nadace ČEZ na základě Rámcové smlouvy k zajištění připravenosti kraje na řešení krizových situací.

Celý článek

Integrovaný dopravní systém na Českobudějovicku funguje dobře. Cestující mohou ušetřit až 28%

2. 2. 2017 Jihočeský kraj

Bez problémů. Tak funguje Integrovaný dopravní systém Jihočeského kraje - Českobudějovicko (dále už jen IDS ČB), který zahájil provoz 1. ledna letošního roku. Konstatoval to ve čtvrtek 2. února hejtman Jiří Zimola.


Celý článek

Jižní Čechy pohodové - na REGIONTURu kraj láká turisty na relaxaci, agroturistiku i místní kuchyni

20. 1. 2017 Jihočeský kraj

Klid a relaxace. To je hlavním mottem letošního krajského projektu Jižní Čechy pohodové, který se představuje na brněnském mezinárodním veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR 2017. V jihomoravské metropoli se koná od 19. do 22. ledna. Jedná se o největší prezentaci cestovního ruchu se zaměřením na regiony ve střední Evropě.

Celý článek

Zastupitelé schválili rozpočet Jihočeského kraje na rok 2017 - příjmy 12,2 a výdaji 12,7 miliardy Kč

16. 12. 2016 Jihočeský kraj

S celkovými příjmy 12 151 679 200 a výdaji 12 736 727 300 korun počítá rozpočet Jihočeského kraje na rok 2017. Ve čtvrtek 15. prosince jej schválili krajští zastupitelé, když z celkového počtu 48 přítomných hlasovalo 34 pro, proti nebyl nikdo a 14 se zdrželo. Sedm zastupitelů nebylo přítomno.

Celý článek

…starší